נטורפתיה


נטור - טבעי
פתיה - טיפול

"יהיו מזונותיך תרופותיך" - הגוף שלנו שואף לאיזון. על ידי תזונה נכונה ניתן לטפל במצבים רפואיים ללא תרופות. למשל סוכרת. הפתרון הקל, כשרואים בבדיקות מדדי סוכר גבוהים, הן התרופות לסוכרת. הפתרון הנכון הוא שינוי תזונתי מתאים שיחזיר את הגוף לאיזון ויראה בבדיקות מדדי סוכר מאוזנים. 

מערכת החיסון שלנו, ביסודה, חזקה ומגינה עלינו ממחלות שונות. עם השנים אנו "הורסים" אותה, באכילה לא נכונה ובהתנהגות לא נכונה ומתחילים ה"קילקולים" השונים כמו : 
כאבי ראש, עייפות, חוסר אנרגיה, השמנה, סוכרת, IBS, עצירות, שלשול, נזלת שלא עוברת, כאבי מפרקים ושלד, מחלות עור שונות ועוד ועוד ועוד. 

כנטורופתית אני מאמינה שהגוף שלנו שואף לחזור לאיזון ולבריאות ואנו יכולים לעזור לו להגיע הכי קרוב לשם על ידי שינויים תזונתיים וכלים טיפוליים נוספים.

כיצד מתבצע הטיפול הנטורופתי? 

כנטורופתית, אני מטפלת באדם ולא רק במחלה, בצורה מקיפה  (כוללת, הוליסטית) . 
ניתן לטפל במצבי חולי שונים.
מצבים שהמחלות דוגרות בגוף ולא מצליחות לפרוץ, במחלות אקוטיות, כלומר,  בזמן ההתפרצות ובמחלות כרוניות שמושרשות עמוק בגופנו. 


באמתחתי כלי עבודה רבים 
תזונה
צמחי מרפא 
תוספי תזונה
רפלקסולוגיה
ארומתרפיה + עיסוי ארומתרפי (טיפול בשמנים) 
רקיחה של קרמים/משחות/תערובות שמנים לטיפול חיצוני.
פרחי באך 
דמיון מודרך
רייקי

תהליך הטיפול הנטורופתי
פגישה ראשונה עורכת בד"כ בין שעה לשעתיים – המטופל/ת מתבקש/ת להביא בדיקות רפואיות ורשימת תרופות ותוספי תזונה שהוא/היא נוטל/ת. אני עורכת תשאול מקיף מאוד ואיבחון, בתום הפגישה המטופל/ת יקבל/תקבל מספר טיפים לישום מיידי.

לאחר בדיקת הנתונים מהתשאול, מהבדיקות והתרופות  אני בונה ומעבירה למטופל/ת תוכנית טיפול מותאמת אישית הכוללת בדרך כלל התויות תזונה, אם יש צורך הרכב פורמולה או פורמולות לשימוש פנימי ו/או טיפול חיצוני (קרם, משחה, תערובות שמנים) ועוד כנדרש לפי שיקול דעתי המקצועית. 

פגישת מעקב
שבועיים/שלוש  לאחר שהמטופל/ת מקבל/ת את תוכנית הטיפול ומתחיל בטיפול, נפגשים שוב לפגישת מעקב. פגישות מעקב נוספות, אם יש צורך, תקבענה לפי התקדמות הטיפול.

בין הפגישות
מתכתבים במיילים ומדברים בטלפון כדי להקל על יישום תוכנית הטיפול.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ולקביעת תור. 

 צרו קשר  אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה